Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
28 060 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

a mi się tam podoba, przystojny chłopak który idealnie przywiązuje sie do roli, dziękuje i do widzenia
;)

Justyna_Wrobel

podzielam:)

Justyna_Wrobel

również podzielam :D

Paulina_Hutcherson

Ewidetnie hejterzy przesadzają. Chłopak wygląda na miłego, sympatycznego gościa. Widziałam brzydszych. Może i nie jest Goslingiem, ale urody mu nie brak. Przesada z tymi wyzwiskami. Utalentowany chłopak.

zujkaaz

No wiesz Gosling też przystojny nie jest, ale napisać to na jego profilu oznacza śmierć filmwebową :) Nie wiem co w nim dziewczyny widzą, ale ok. A Hutcherson? Z każdym filmem się coraz bardziej wyrabia, zresztą są gorsze drewna, jego sie chociaż całkiem przyjemnie ogląda, nawet jeśli czasem nie do końca sobie radzi. Ludzie zamiast cieszyć się filmem, marudzą tam, gdzie nie muszą.

zujkaaz

no tak bo aktorów powinno oceniać się po wyglądzie.

Justyna_Wrobel

Widać zazdrość ich zżera, no cóż....

Justyna_Wrobel

ma cos w sobie, w igrzyskach nie moglam od niego oczu oderwac

tajsonka

Zwłaszcza w Pierścieniu ognia wygląda bardzo atrakcyjnie. Jednak lepiej grał w pierwszej części. W drugiej trochę zbyt sztywno jak dla mnie. Najgorsza jego scena tam to ta kiedy rozmawia z Katniss o Wiress i Beete'ym.

Justyna_Wrobel

O tak,zgadzam się :)

Justyna_Wrobel

Też się zgadzam, jak Peeta jest niesamowity^^

Justyna_Wrobel

zgadzam się. spoko gościu nie przeszkadza mi wgl;)

hunter_18

mi tez sie strasznie podoba w igrzyskach jest świetny i przystojny!

Justyna_Wrobel

W pełni podzielam :D Ludzie oceniaja go po wyglądzie czego nie do końca rozumiem no bo wcale nie jest taki brzydki - to po pierwsze. A jego niski wzrost to przecież nie jego wina i już nie jest aż taki niski. Z kolei gra świetnie, od dziecka i potrafił się wybić mimo, że jego tatuś - z tg co mi wiadomo - nie jest jakąś szychą wtym biznesie :) W dzisiejszych czasach okazuje się, że to znacznie trudniejsze niż kiedyś :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones